Aktywnie – „W 5 dni dookoła świata”

Kalkulacja indywidualnaOk. 580 – 600 zł

Polecane dla: Dzieci, Młodzież, Dorośli
Czas trwania: Wielodniowa, 5 dni, możliwość wydłużenia / skrócenia programu
Lokalizacja / trasa:  okolice Mrągowa
Opis: DZIEŃ PIERWSZY „GRECJA” 

SPŁYW KAJAKOWY PO JEZIORZE: teoretyczne i praktyczne szkolenie kajakowe; wycieczka kajakami turystycznymi po jeziorze Łęsk w Rezerwacie Przyrody Kulka. ZORBA W GRECJI, ZORBING: zabawa, która dostarczy ekstremalnych doznań, pokonasz swoją granice strachu przemieszczając się wewnątrz kuli sferycznej. NOCNA „WYPRAWA NA AKROPOL” – GRA TERENOWA „ŚWIETLIKI”: nocna trasa przez las, wyprawa z niespodzianką i dreszczykiem emocji…

DZIEŃ DRUGI „INDIE”  

SZTUKA TWORZENIA ZMYWALNEGO TATUAŻU: sztuka robienia zmywalnego tatuażu, tradycje związane ze zdobieniem ciała henną w Indiach, własnoręcznie wykonany tatuaż, który utrzymuje się na skórze przez ok. 2 tygodnie. PAINTBALL: fabularyzowana gra taktyczna z użyciem broni barwiącej, każdy uczestnik otrzyma strój, maskę ochronną i 100 kulek. TWORZENIE „ORIENTALNEJ” BIŻUTERII” zajęcia praktyczne pod okiem instruktora: stworzysz własnoręcznie biżuterię z kolorowych kryształków i koralików. Uwaga Panowie! Pamiętajcie, że prezenty wykonane własnoręcznie są najcenniejsze… J OGNISKO: niezapomniane chwile przy wielkim ogniu to odpowiedni czas na podsumowanie dnia, wspólne gry i zabawy integracyjne.

DZIEŃ TRZECI „FRANCJA”

GDZIE JESTEŚMY? – POZNANIE OKOLICY: zwiad terenowy po okolicy, nauka posługiwania się mapą i kompasem; wyznaczanie kierunków świata – jak to robiono kiedyś i dziś; bieg na orientację z wykorzystaniem nowych umiejętności. PARK LINOWY – „WYPRAWA WE FRANCUSKIE ALPY”: szkolenie z zasad bezpieczeństwa i posługiwania się sprzętem alpinistycznym; przejście jednej z tras o różnym stopniu trudności; zajęcia ze sprzętem asekuracyjnym. QUADY – „ODCINEK SPECJALNY NAJSŁYNNIEJSZEGO RAJDU PARYŻ – DAKAR”: oryginalne quady Yamaha, przeprawa po specjalnie przygotowanym torze, zabawa dla osób lubiących wyzwania, pod okiem instruktora. UDZIAŁ W DYSKOTECE W NOWOCZESNYM COOL CLUB (na terenie ośrodka dostęp wyłącznie dla uczestników zielonych szkół): super klimat: najnowsza muzyka – Techno, Dance, House, Pop, R&B, HH; 100% dobrej zabawy: DJ, nowoczesny wystrój, oświetlenie: lasery, stroboskopy, profesjonalne nagłośnienie o mocy 5 tys. W\wat; 2 sale: taneczna i barowa z czerwonymi okrągłymi kanapami, telewizorami LCD, kolonijnym barem

DZIEŃ CZWARTY „NIEMCY”

WIELKA DEMOLKA – „PRZYBLIŻENIE HISTORII MURU BERLIŃSKIEGO”: nauka się prostych czynności murarskich, do wykorzystania w praktyce: kto wybuduje jak największy oraz najmocniejszy mur. SEGWAY – „GP NIEMIEC”: oko w oko z najnowszą technologią, bijący rekordy popularności w Ameryce, dwuśladowy pojazd elektryczny, który sam utrzyma Cię w stanie równowagi, jak to działa podczas przejażdżki?  SYMULATOR LOTÓW KOSMICZNYCH – „SZKOLENIE NIEMIECKICH LOTNIKÓW”: próba sił na supernowoczesnym symulatorze treningu dla pilotów statków kosmicznych. GRAFFITI – SZTUKA ULICY…- MALUJEMY MUR BERLIŃSKI: techniki tworzenia graffiti; tworzenie klasowego logo klasowe logo; dyskusja: „Graffiti – sztuka czy przejaw wandalizmu?”

DZIEŃ PIĄTY „BRAZYLIA”

SURVIVAL – SZKOŁA PRZETRWANIA – „WYPRAWA DO BRAZYLIJSKIEJ DŻUNGLI” – KURS PODSTAWOWY: zasady poruszania się w terenie, czym jest survival zielony i militarny; jak przetrwać w lesie i poradzić sobie z siłami natury? Nauka budowy szałasów, rozpalania ognia bez użycia zapałek, orientacji w terenie bez pomocy kompasu. WARSZTATY ŁUCZNICZE: Nauka strzelania z łuku tradycyjnego i sportowego, sprawdzenie koncentracji i celności; udział w mini zawodach łuczniczych!

Dodatkowe informacje:  Program jest ramowy – kolejność realizacji zajęć może ulec zmianie. Cena zawiera:4 noclegi (pokoje 5-6 osobowe, pełny węzeł sanitarny), pełne wyżywienie: 3 posiłki dziennie, pierwsze świadczenie – obiad w dniu przyjazdu, ostatnie – obiad w dniu wyjazdu), zajęcia programowe realizowane przez animatorów i instruktorów, ubezpieczenie NNW, transport autokarem lasy LUX. Nieograniczony dostęp do infrastruktury ośrodka: boiska do piłki nożnej, koszykówki, siatkówki, plaża z pomostem nad jeziorem Łęsk (I klasa czystości wody) – ze względu na obszar rezerwatu – zakaz kąpieli.
  40-45 osób Grupy mniejsze niż 40 osób i większe niż 45 osób
Cena za osobę:    
Wyjazd z Mińska Mazowieckiego i okolic:  Kalkulacja indywidualna Kalkulacja indywidualna
Wyjazd z Warszawy i okolic

 

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email

About the author

extranon_wordp

View all posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *