Jednodniowa – Farma Iluzji

   
Polecane dla: Dzieci
Czas trwania: Jednodniowa
Lokalizacja / trasa: Trojanów
Opis: Park edukacji i rozrywki. Po rozbudowie Parku zwiedzanie składa się z następujących elementów:  

  • 2 h zwiedzanie z przewodnikiem, a następnie zwiedzanie samodzielne wg ustalonej ścieżki zwiedzania (3 ścieżki do wyboru, opisy w dalszej części): Latająca Chata Tajemnic, Muzeum Iluzji + lewitujące piłeczki i „głowa na talerzu”, Labirynt Luster, Pokój Amesa, Zakręcony Domek, Tunel Zapomnienia + Lasek doświadczeń, Wiklinowy Labirynt, Ścieżka Trapera, Spotkanie z anakondą + tratwy, zagroda ze zwierzątkami (kucyki, kózki, króliczki, kaczki i papugi), eksponaty i atrakcje dostępne na terenie (latający kran, niemożliwy trójkąt, studnia nieskończoności, magiczny domek, gigantyczne szachy, meble olbrzyma, tablice z iluzjami i inne), Zielona Ścieżka Zdrowia, Pole Dmuchańców + drewniany plac zabaw, mini tyrolka (tylko dla dzieci), Klubik Filmowy, Rezerwat Smoków, Kraina Ślepych Zaułków, Strefa Drewnianych Łamigłówek, Tajemnica Opuszczonej Kopalni, Miasteczko Łowców Smoków, Plac Zabaw „Pajęczyna” oraz „Kwiaty”, Wioska Kamiennych Stworzeń, karuzela łańcuchowa, karuzela podłogowa, Drzewo Swobodnego Spadania dla dzieci, Grobowiec Faraona, mini golf, Zaczarowany Pociąg, Park Linowy, Zadaszona Sala Zabaw, Park Trampolin, Kolejka Wesołe Kaczuszki, Statek Piracki, Kolejka Górska „Dragon”, galeria obrazów 3D i inne
  • Opcje uzupełniające (płatne dodatkowo zgodnie z opisem)  pakiety rozszerzające, lekcje, show chemiczne, warsztaty, ognisko / obiad, wyżywienie, słodkości, pamiątki i inne
Dodatkowe informacje: Cena zawiera transport, bilety wstępu dla dzieci i opiekunów (1 na 10 osób), zgodnie z programem; opieka pilota, oprowadzenie grupy po obiekcie; chusty dla dzieci, celem zapewnienia im bezpieczeństwa (zwrotne, sprawdzają się zwłaszcza gdy jest dużo grup).
  40-45 osób Grupy mniejsze niż 40 osób i większe niż 45 osób
Cena za osobę:    
Wyjazd z Mińska Mazowieckiego i okolic:   Kalkulacja indywidualna Kalkulacja indywidualna
Wyjazd z Warszawy i okolic

 

Program podstawowy  

(1 opcja do wyboru)

Pierwszy raz na Farmie: Jest to pakiet dedykowany grupom, które po raz pierwszy odwiedzają Farmę. W ramach niego dzieci zobaczą wszystkie topowe atrakcje ulokowane w Parku. Przewodnik opowiada także o atrakcjach, które będzie można zobaczyć samodzielnie w czasie wolnym.  

1) Zwiedzanie Muzeum Iluzji oraz Latającej Chaty Tajemnic

2) szukanie rozwiązań zagadki Lewitującego Kranu i zabawa w poszukiwaczy przygód w Wiklinowym Labiryncie

3) wrażenie lewitacji w Tunelu Zapomnienia oraz spacer przez Lasek Doświadczeń

4) przeprawa tratwami przez Zaklęty Staw oraz przygody na Szlaku Trapera

5) świat do góry nogami, czyli przygoda w Zakręconym Domku

6) zagubienie się w Lustrzanym Labiryncie wraz z jego kolumnadami, wizyta w tajemniczym Ames Roomie oraz mini-zoo

 

W poszukiwaniu Nowości: Jest to pakiet dedykowany grupom, które już wcześniej odwiedzały Farmę i znają jej teren. Przewodnik omija więc główne atrakcje i koncentruje się na nowościach otwartych w tym lub poprzednim sezonie, przypominając jednocześnie co warto zobaczyć samodzielnie w czasie wolnym

1) Wyprawa w głąb ziemi w celu odkrycia Tajemnicy Opuszczonej Kopalni (NOWOŚĆ!)

2) Rezerwat Smoków i okazja do zapoznania się z kilkoma przedstawicielami tego gatunku

3) Świat iluzji 3D, gdzie dzieci będą mogły przyjrzeć się kilku niezwykłym obrazom 3D umieszczonym w naszej galerii

4) Kolejka Górska „Dragon”, w której dzieci przeżyją przygodę lecąc na przyjaznym smoku nad Miasteczkiem Łowców (NOWOŚĆ!)

5) Karuzela podłogowa, gdzie dzieci wyruszą w spokojną podróż osadzoną w świecie „Księgi Dżungli” (NOWOŚĆ!)

6) Drzewo Swobodnego Spadania i trzymająca w napięciu podróż ku niebu i z powrotem (NOWOŚĆ!)

 

Mali Odkrywcy (młodsze dzieci): Jest to pakiet dedykowany głównie grupom przedszkolnym. Program zwiedzania dostosowany jest do wieku uczestników, koncentrując się na atrakcjach, które zwyczajowo dobrze przyjmowane są przez maluchy oraz inicjując rozwój intelektualny poprzez zadawanie prostych zagadek i zadań.

1) Gra terenowa, w której nagrodą za jej zrealizowanie będzie wizyta w niezwykłej Chacie Spotkań (dzieci zawsze wygrywają główną nagrodę)

2) Chata Spotkań, gdzie odbędzie się krótka zabawa z naszymi maskotkami – postaciami ze znanych bajek dla dzieci (NOWOŚĆ!)

3) zwiedzanie Latającej Chaty Tajemnic, Tunelu Zapomnienia oraz przygoda w Zakręconym Domku (nasze hity, które lubią maluchy)

4) zabawa w Kąciku Malucha (do lat 7), gdzie do dyspozycji dzieci jest placzabaw oraz na osiedlu domków grzybków „Króliczkowo”

5) Zabawa w poszukiwaczy przygód w Miasteczku Łowców oraz spacer po Wiosce Magicznych Stworzeń

6) wizyta w zagrodzie ze zwierzętami

Dodatkowe opcje: Lekcja edukacyjna „Iluzja na wesoło” 25-minutowa lekcja obejmuje pogadankę z zakresu fizyki i optyki dostosowaną do wieku uczestników, z wykorzystaniem tablic i eksponatów iluzjonistycznych. Jest ona wstępem do zrozumienia świata złudzeń wzrokowych i optycznych. Podczas lekcji pokazywane są również dwa triki magiczne.  

zapytaj o cenę!

 

Show chemiczne. 30-minutowe chemiczne show w postaci niezwykłego pokazu dla dzieci w klimacie nauki o eliksirach z książek o Harrym Potterze. Podczas pokazu przedstawione będą atrakcyjne wizualnie eksperymenty pełne dymu i piany.

zapytaj o cenę!

  Pieczenie kiełbasek na ognisku: Zestaw obejmuje: kiełbaskę (ok. 100g), owocowy napój 200 ml (rozlewany do kubeczków), pieczywo, ketchup, musztardę, papierowe talerzyki i plastikowe sztućce. Zryczałtowana cena za usługę zawiera przygotowanie drewna na ognisko oraz pomoc osoby w pieczeniu kiełbasek. Dla bezpieczeństwa dzieci kiełbaski są pieczone na ogniu na ruszcie.  

zapytaj o cenę!

 

Ubezpieczenie od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków w kwocie do 10 000 / osoba pod warunkiem dostarczenia listy uczestników wycieczki (imię i nazwisko, PESEL) min. 7 dni przed terminem wycieczki.

zapytaj o cenę!

Niezależnie od wyboru powyższej opcji uczestnicy wyjazdu będą podlegali ubezpieczeniu NNW przewoźnika w kwocie min.10 000 zł / osoba. Ubezpieczenie dotyczy wyłącznie zdarzeń w trakcie przewozu.

 

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email

About the author

extranon_wordp

View all posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *