Jednodniowa – Park Jurajski Bałtów

Polecane dla: Dzieci
Czas trwania: Jednodniowa
Lokalizacja / trasa: Bałtów
Opis: JuraPark (park dinozaurów) – zwiedzanie z przewodnikiem. Park zwiedzamy poruszając się wzdłuż ścieżki dydaktycznej, która w przejrzysty sposób została podzielona na okresy geologiczne. Wzdłuż niej ustawiono liczne tablice, które w czytelny sposób obrazują miliony lat ewolucji życia na naszej planecie. 

Prehistoryczne Oceanarium – miejsce, w którym głębia oceanu przenika się z głębią trójwymiarowego przekazu. Jak wygląda podwodne życie? Jak to życie wyglądało tysiące lat temu? Oceanarium prehistoryczne to miejsce, które sprawi, że przeniesiesz się w świat podwodnego życia ogromnych gadów. To sceny, w których zapoznasz się „oko w oko” z gatunkami, które żyły na Ziemi tysiące lat temu.

Cinema 5D – Kino Emocji : Zastosowana technologia 5 D pozwala widzom stać się aktywnym uczestnikiem scen rozgrywanych na ekranie. Prócz trójwymiarowego obrazu widzom dostarczane są inne wrażenia zmysłowe: dźwiękowe, ruchowe, dotykowe. Repertuar: „8 minut z historii powstania wszechświata”, „Noc w sklepie z zabawkami”, „Sea Monsters”.

Park Rozrywki: karuzele, statek piracki, family coaster, urządzenia wodne, gokarty, eurobungy, baseny z kulkami i wiele innych;

Zwierzyniec Bałtowski (górny i dolny): Przez „górną część” Zwierzyńca podróżujemy amerykańskim schoolbusem. Ponad 400 zwierząt biegających swobodnie żyje w warunkach zbliżonych do ich naturalnego środowiska: wielbłądy, lamy, bydło zebu (tzw. „święte krowy”), australijskie emu, azjatyckie antylopy nilgau i wiele innych gatunków oraz słuchając opowieści przewodnika ubarwiającej podróż, można dowiedzieć się wiele o zwyczajach zwierząt. Spacer „dolną częścią” bałtowskiego Zwierzyńca, to spotkanie z różnobarwnym światem ptaków. Dopełnieniem tego obrazu są liczne ssaki, wśród których uwagę dzieci przykuwają kuce, osły i zabawne małpki makaki.

Pełna lista atrakcji dostępna na życzenie: info@pienio-travel.pl

 

Dodatkowe informacje:  Opcjonalnie: obiad  

 

  40-45 osób Grupy mniejsze niż 40 osób i większe niż 45 osób
Cena za osobę:    
Wyjazd z Mińska Mazowieckiego i okolic:   Kalkulacja indywidualna
Wyjazd z Warszawy i okolic

 

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email

About the author

extranon_wordp

View all posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *