Wielodniowa – Berlin + Tropical Island

 

Polecane dla: Dzieci , Młodzież, Dorośli
Czas trwania: Wielodniowa
Lokalizacja / trasa: Poznań, Berlin, Tropical Island
Opis:

1 dzień: Przejazd do Poznania. Zwiedzanie Poznania z przewodnikiem: Stary Rynek, Ratusz (z zewnątrz), Pręgierz, Waga Miejska, Domy Budnicze, ważniejsze kamienice, przejście na Wzgórze Przemysła z Zamkiem Królewskim (z zewnątrz), mury miejskie, , Pałac Górków (z zewnątrz), Katedra i inne. Zakwaterowanie, obiadokolacja.

2 dzień: Śniadanie, suchy prowiant. Zwiedzanie Berlina z przewodnikiem: Brama Brandenburska, Białe Krzyże – historia muru berlińskiego i słynne ucieczki z Berlina Wschodniego, Reichstag (wejście na kopułę), Plac Poczdamski z Sony Center, Checkpoint Charlie – znane przejście graniczne, Friedrichstrasse, Plac Żandarmerii z Domem Koncertowym i Katedrami: Niemiecką i Francuską, Stary Pałac, Opera Unter den Linden, Uniwersytet Humboldta, Nowa Wartownia, Arsenał, Wyspa Muzealna, Katedra  Berlińska, historia Zamku Królewskiego, Alexanderplatz, Czerwony Ratusz, Wieża Telewizyjna (bez wejścia), Nicolaiviertel – najstarsza część Berlina. Kurfürstendamm – centrum Berlina Zachodniego, (trasa i zakres zwiedzania – do ustalenia). Obiadokolacja.

 

Przejazd na Tropikalną Wyspę, nocleg na wyspie. Nocleg w tipi z materiału na campingu (poza halą), w 4-, 5-, 8-osobowym tipi, łącznie ze wstępem do Tropical Islands i śniadaniem na campingu lub nocleg w namiocie z materiału w obozowisku w Lesie Tropikalnym (w hali) w namiocie 2- lub 4-osobowym, łącznie ze wstępem do Tropical Islands i śniadaniem. Inne miejsce noclegowe – do uzgodnienia.

3 dzień: Śniadanie. Pobyt na Tropikalnej Wyspie do 13. Wyjazd w drogę powrotną.

 

Dodatkowe informacje: Możliwość skrócenia / wydłużenia / modyfikacji programu.

 

Cena za osobę: 40-45 osób Grupy mniejsze niż 40 osób i większe niż 45 osób
  Wyjazd: Mińsk Maz. i okolice:

Warszawa i okolice:

Kalkulacja indywidualna zależnie od terminu i standardu noclegu
Print Friendly, PDF & Email

About the author

extranon_wordp

View all posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *